Yasal Şartlar ve Koşullar

Yasal Şartlar ve Koşullar

Edessa Asansör Ltd. Şti ve/veya bağlı şirketlerinin ("Edessa Asansör") web sitelerine ("Web Siteleri") erişim, aşağıda belirtilen yasal şartlara ve koşullara ("Şartlar ve Koşullar") tabidir.

1. Erişim ve Kabul
Web Sitelerine erişim sağlayarak herhangi bir kısıtlama veya nitelendirme olmadan bu Şartları ve Koşulları kabul etmektesiniz. Web Sitelerini ve Web Sitelerinde yer alan hizmetleri yalnızca yürürlükteki tüm kanunlara ve bu Şartlara ve Koşullara bağlı kalmanız halinde kullanabilirsiniz. Bu Şartlar ve Koşulları kabul etmediğiniz takdirde, Edessa Asansör Web Sitelerini ziyaret etmeye devam etmeyiniz.

2. Amaç ve Kullanım
Web Sitelerinde yayınlanan içerik ve bilgiler, ilgili kişilere yönelik bilgiler olarak sağlanmaktadır ve sadece bilgi amaçlı olarak kullanılabilirler. Ürünler ve hizmetlere ilişkin bilgiler, sınırlı coğrafi alanlar ve pazarlarla ilgili olabilirler. Web Sitelerinde bir ürüne veya hizmete yapılan gönderi, ilgili ürünün veya hizmetin sizin konumunuzda mevcut olduğunu, mevcut kalacağını veya kullanılabilir olacağını ima etmemektedir.

3. Teklifte Bulunmama
Web Sitelerinde yayınlanan hiçbir içerik veya bilgi, Edessa Asansör tarafından yapılmış bir teklif teşkil ediyor sayılmayacaktır. Edessa Asansör, kendisi tarafından sunulan fiyat teklifleri açısından Web Sitelerinin içeriğine dayanarak yapılan talepleri reddetme hakkını saklı tutmaktadır.

Edessa Asansör ürünlerine yönelik siparişler, Web Siteleri üzerinden verilmeyecektir ve verilemeyecektir.

4. Yükümlülüğe Sahip Olmama
Edessa Asansör'in Web Sitelerine erişim ve/veya Web Sitelerinin kullanılması nedeniyle veya bağlantılı olarak meydana gelen zararlarla ilgili yükümlülüğü, kanunlar tarafından izin verilen en geniş kapsamda dışarıda bırakılmaktadır.

Edessa Asansör hiçbir koşul altında arızi, dolaylı veya netice kabilinden doğan zararlar, kar kaybı, beklenilen tasarruf kaybı, veri kaybı, iş kesintisi, itibar kaybı, üçüncü şahıs hak talepleri, gecikme zararı veya cezai zararlardan dolayı herhangi bir yükümlülüğe sahip olmayacaktır.

Edessa Asansör özellikle Web Sitelerini kullanmanız, Web Sitelerine erişmeniz veya Web Sitelerinden herhangi bir materyal indirmeniz neticesinde bilgisayarınıza veya diğer mülklerinize bulaşabilecek virüsler nedeniyle uğranılan veya meydana gelen zararlardan dolayı herhangi bir yükümlülüğe veya sorumluluğa sahip olmayacaktır. Web Sitelerinden materyal indirmeye karar vermeniz halinde, bunu riskleri size ait olarak yaparsınız.

5. Garantide Bulunmama
Web Sitelerinde yayınlanan içerik ve bilgiler, herhangi bir garanti veya beyanda bulunulmadan size "olduğu gibi" ve "kullanıldığı gibi" sunulmaktadır. Edessa Asansör, kanunlar tarafından izin verilen en geniş kapsamda Web Sitelerinin ticari elverişliliği veya belirli bir amaca uygunluğu gibi garantiler başta olmak üzere her türlü açık veya zımni garantiyi veya beyanı reddetmekte veya dışarı bırakmaktadır.

Edessa Asansör özellikle Web Sitelerinde yayınlanan içeriğin veya bilgilerin güncelliği, doğruluğu, niteliği, tamlığı veya mevcudiyeti ile ilgili olarak açık veya zımni herhangi bir garanti veya beyanda bulunmamaktadır.

Edessa Asansör özellikle Web Sitelerinin teknik olarak erişilebilirliği, uygunluğu veya kusursuzluğu ile ilgili olarak açık veya zımni herhangi bir garanti veya beyanda bulunmamaktadır.

Edessa Asansör özellikle Web Sitelerinde yayınlanan içeriği veya bilgileri kullanmanızın üçüncü şahısların haklarını ihlal etmeyeceği ile ilgili herhangi bir garanti veya beyanda bulunmamaktadır.

6. Fikri Mülkiyet Haklarının Saklı Tutulması
Web Sitelerinin ve içeriklerinin telif hakları veya diğer kanunlar tarafından korunması saklı tutulmaktadır. Web Sitelerinde gösterilen ticari markalar, logolar, hizmet işaretleri ve ticari unvanlar korunmaktadır ve tescil edilmiştir.

Web Sitelerinde yayınlanan içeriğin veya bilgilerin izinsiz kullanımları veya Web Sitelerine ait herhangi bir kısmın izinsiz olarak çoğaltılması, iletilmesi veya diğer türlü kullanımları, Edessa Asansör'in veya üçüncü şahısların telif haklarını, ticari markalarını, gizliliğini, aleniliğini veya diğer haklarını ihlal edebilir ve bunlara izin verilmemektedir.

Çoğaltma ve iletme izinlerine ilişkin talepler info@edessaasansor.com e-mail adresine gönderilebilir.

7. Linkler
Web Siteleri, üçüncü şahıs içerikleri içerebilir veya diğer web sitelerine linkler verebilir. Edessa Asansör'in bu web siteleri üzerinde herhangi bir kontrolü bulunmamaktadır ve üçüncü şahıs web sitelerine riskleri size ait olacak şekilde giriş yaparsınız.

Edessa Asansör Web Sitelerinden diğer web sitelerine verilen linkler, sadece size bilgi ve kolaylık sağlanması amacıyla verilmektedir. Edessa Asansör, üçüncü şahıs web sayfalarını ve Web Sitelerine link veren web sitelerini incelememiştir. Edessa Asansör, Web Siteleri dışındaki bu web sayfalarının veya Web Sitelerine bağlantılı diğer web sitelerinin içeriğinden sorumlu değildir.

Edessa Asansör, bu harici web sitelerinin ve kaynakların kullanılabilirliğinden sorumlu değildir ve bu web sitelerinde mevcut olan içerikleri, ürünleri veya diğer materyalleri onaylamamıştır ve bunlardan sorumlu veya yükümlü değildir. Web Sitelerinden herhangi birinin çerçeve içerisine alınması, deep-linking, scraping vs.ye izin verilmemektedir ve Edessa Asansör bu gibi eylemlerden dolayı yükümlülüğe sahip değildir. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamıza başvurunuz.

8. Gizlilik Politikası
İnternet genellikle güvenli bir ortam değildir. İnternetin açık bir ağ olduğunu ve herkes tarafından erişilebilir olduğunu kabul etmektesiniz. Edessa Asansör, kişisel verilere yürürlükteki veri koruma kanunlarına göre muamele etmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamıza başvurunuz.

9. Spesifik Kullanım Şartları
Web Sitelerinin bazı sayfalarına veya kısımlarına erişilmesi veya bunların kullanılması spesifik kullanım şartlarına tabi olabilir. Farklı şartlar birbirlerini tamamlayacaktır. Bir ihtilaf olması halinde, spesifik şartlar bu Şartlar ve Koşullara üstün gelecektir.

10. Şartlar ve Koşullardaki revizyonlar
Edessa Asansör, öncesinde bildirimde bulunmadan ve kendi takdirine bağlı olarak bu Şartlar ve Koşulları herhangi bir zamanda değiştirebilir, ekleme yapabilir, kaldırabilir veya başka bir şekilde güncelleyebilir. Web Sitelerini kullandığınızda bu değişiklikleri kabul edersiniz ve revize edilmiş olan Şartlar ve Koşullar sizi bağlar.

11. Sonuçlar
Bu Şartlar ve Koşulları ihlal ettiğinizi fark etmemiz halinde, Edessa Asansör tarafından sunulan hizmetleri kullanmanızın engellenmesi ve Web Sitelerine yerleştirmiş olduğunuz bilgilerin, verilerin ve içeriklerin kaldırılması dahil olmak üzere herhangi bir zamanda ve öncesinde bildirimde bulunmadan derhal düzeltici tedbir alabiliriz. İhlaliniz neticesinde zarara uğramamız halinde, kendi takdirimize bağlı olarak sizden tazminat talebinde bulunabiliriz.

12. Amir Kanun ve Yetkili Mahkeme
Zorunlu yasal hükümlere tabi olarak, Web Sitelerinin kullanılması ve bundan kaynaklanan veya bağlantılı olan tüm yasal anlaşmazlıklar münhasıran Türkiye hukukuna göre yönetilecektir Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine sunulacaktır.

Dil Seçimi

Asansör, asansör bakımı ve modernizasyon hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.İhtiyaç duyduğunuz tüm asansör çeşitlerinin üretimi sağlanıyor.

Adres

Doğu Mah. Özden Sok. Bigat Apt. No:4/1-3, 34890 Pendik/İstanbul

Tel

(0216) 491 31 77

Email

info@edessaasansor.com.tr

Son Asansör Haberleri